Žolės, vejos, gėlynų ir sodų priežiūra | Geras valymas

Žolės, vejos, gėlynų ir sodų priežiūra

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Kvalifikuota ir ilgametę darbo patirtį turinti aplinkos priežiūros specialistų komanda siūlo savo klientams profesionalas konsultacijas įvairiais aplinkos prižiūrėjimo klausimais bei aukščiausios kokybės vejos, žolės, gėlynų, gyvatvorių priežiūros paslaugas.

Mūsų profesionalų komanda gali ajeruoti, patręšti bei nupjauti veją, išvežti žolę, prižiūrėti gėlynus, genėti medžius ir atlikti visus reikalingus darbus, norintiems turėti gražią, sutvarkytą ir prižiūrėtą aplinką. Norėdami užtikrinti aukščiausios kokybės darbo rezultatus, mūsų komanda naudojasi pažangia ir visame pasaulyje pripažinta technika bei kokybiškomis aplinkos priežiūros priemonėmis, kurios padeda sukurti reprezentatyvų Jūsų namų aplinkos įvaizdį.

Žolės, vejos, gėlynų ir sodų priežiūra atliekama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...