Medicinos įstaigų valymas | Geras valymas

Medicinos įstaigų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Medicinos ir reabilitacijos paslaugas teikiančių įmonių valymas yra itin specifinė ir išmanymo reikalaujanti sfera. Atsižvelgiame į valomų įstaigų specifiką, parenkame profesionaliai apmokytą ir ilgametę darbo patirtį turintį valymo personalą, kuris kokybiškai ir operatyviai atlieka visus valymo darbus.

Naudodami pažangią valymo ir plovimo įrangą bei priemones, mes siūlome aukščiausios kokybės valymo paslaugas ligoninėms, poliklinikoms, privačioms klinikoms, sanatorijoms, bet reabilitacijos centrams. Valant medicinos įstaigas, ypatingas dėmesys yra skiriamas higienai, todėl be įprastų valymo darbų atliekame ir patalpų bei objektų dezinfekavimą, vaškuojame kietas dangas bei pasirūpiname higienos priemonėmis.

Visos teikiamos valymo paslaugos atitinka galiojančius higienos normų reikalavimus, o naudojamos priemonės yra patvirtintos Europos Sąjungos. Garantuojame sklandų ir organizuotą darbą, kuris pateisins jūsų pasitikėjimą mūsų įmone.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...