Medicinos įstaigų valymas | Geras valymas

Medicinos įstaigų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Medicinos ir reabilitacijos paslaugas teikiančių įmonių valymas yra itin specifinė ir išmanymo reikalaujanti sfera. Atsižvelgiame į valomų įstaigų specifiką, parenkame profesionaliai apmokytą ir ilgametę darbo patirtį turintį valymo personalą, kuris kokybiškai ir operatyviai atlieka visus valymo darbus.

Naudodami pažangią valymo ir plovimo įrangą bei priemones, mes siūlome aukščiausios kokybės valymo paslaugas ligoninėms, poliklinikoms, privačioms klinikoms, sanatorijoms, bet reabilitacijos centrams. Valant medicinos įstaigas, ypatingas dėmesys yra skiriamas higienai, todėl be įprastų valymo darbų atliekame ir patalpų bei objektų dezinfekavimą, vaškuojame kietas dangas bei pasirūpiname higienos priemonėmis.

Visos teikiamos valymo paslaugos atitinka galiojančius higienos normų reikalavimus, o naudojamos priemonės yra patvirtintos Europos Sąjungos. Garantuojame sklandų ir organizuotą darbą, kuris pateisins jūsų pasitikėjimą mūsų įmone.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...

Kilimų ir kiliminių dangų apsiuvimas

Laikas prikelti jūsų kilimus naujam gyvenimui! Turite seną kilimą, kuris praradęs savo išvaizdą, tačiau kelia daug prisiminimų ir jo pakeisti nenorite? Kilimas jau seniai nebeturi gražių kutų, kuriuos turėjo kadaise? Yra išeitis! Atliekame visų kilimų apsiuvimą bei kutų atnau...