Prekybos centrų valymas | Geras valymas

Prekybos centrų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Dideliems prekybos centrams reikia ypatingos priežiūros ir gerai organizuotos valymo komandos, kuri sklandžiai ir kokybiškai atliktų visus valymo darbus. Todėl siūlome profesionalias valymo paslaugas prekybos centrams, kurias atlieka kvalifikuota ir ilgametę patirtį turinti įmonės specialistų komanda. Į pagalbą pasitelkdami pažangias valymo technologijas bei priemones, rankiniu arba mechaniniu būdu galime išvalyti įvairaus dydžio prekybos centrų patalpas. Ir visa tai — Jums patogiu laiku. Net ir naktį, jog švara pasitarnautų, o ne trukdytų sklandžiai Jūsų veiklai.

Siekdami užtikrinti visapusišką Jūsų patogumą, į savo komandą galime priimti ir apmokyti prekybos centrų valytojus. Užtikrinsime sklandų ir organizuotą darbą, kurio kokybė jūsų ne tik nenuvils, tačiau ir pranoks visus Jūsų lūkesčius.

Valymo paslaugos! Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...