Prekybos centrų valymas | Geras valymas

Prekybos centrų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Dideliems prekybos centrams reikia ypatingos priežiūros ir gerai organizuotos valymo komandos, kuri sklandžiai ir kokybiškai atliktų visus valymo darbus. Todėl siūlome profesionalias valymo paslaugas prekybos centrams, kurias atlieka kvalifikuota ir ilgametę patirtį turinti įmonės specialistų komanda. Į pagalbą pasitelkdami pažangias valymo technologijas bei priemones, rankiniu arba mechaniniu būdu galime išvalyti įvairaus dydžio prekybos centrų patalpas. Ir visa tai — Jums patogiu laiku. Net ir naktį, jog švara pasitarnautų, o ne trukdytų sklandžiai Jūsų veiklai.

Siekdami užtikrinti visapusišką Jūsų patogumą, į savo komandą galime priimti ir apmokyti prekybos centrų valytojus. Užtikrinsime sklandų ir organizuotą darbą, kurio kokybė jūsų ne tik nenuvils, tačiau ir pranoks visus Jūsų lūkesčius.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...

Kilimų ir kiliminių dangų apsiuvimas

Laikas prikelti jūsų kilimus naujam gyvenimui! Turite seną kilimą, kuris praradęs savo išvaizdą, tačiau kelia daug prisiminimų ir jo pakeisti nenorite? Kilimas jau seniai nebeturi gražių kutų, kuriuos turėjo kadaise? Yra išeitis! Atliekame visų kilimų apsiuvimą bei kutų atnau...