Prekybos centrų valymas | Geras valymas

Prekybos centrų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Dideliems prekybos centrams reikia ypatingos priežiūros ir gerai organizuotos valymo komandos, kuri sklandžiai ir kokybiškai atliktų visus valymo darbus. Todėl siūlome profesionalias valymo paslaugas prekybos centrams, kurias atlieka kvalifikuota ir ilgametę patirtį turinti įmonės specialistų komanda. Į pagalbą pasitelkdami pažangias valymo technologijas bei priemones, rankiniu arba mechaniniu būdu galime išvalyti įvairaus dydžio prekybos centrų patalpas. Ir visa tai — Jums patogiu laiku. Net ir naktį, jog švara pasitarnautų, o ne trukdytų sklandžiai Jūsų veiklai.

Siekdami užtikrinti visapusišką Jūsų patogumą, į savo komandą galime priimti ir apmokyti prekybos centrų valytojus. Užtikrinsime sklandų ir organizuotą darbą, kurio kokybė jūsų ne tik nenuvils, tačiau ir pranoks visus Jūsų lūkesčius.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...