Langų, vitrinų valymas dideliame aukštyje | Geras valymas

Langų, vitrinų valymas dideliame aukštyje

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Peržiūrėti įrašą

Didžiuojamės, nes esame viena iš nedaugelio valymo įmonių, galinčių teikti langų bei vitrinų valymo paslaugas dideliame aukštyje. Mūsų klientai patvirtina, jog valymo kokybė ne tik atitinka kainą, bet ir pranoksta lūkesčius.

Jei stiklo aukštis ne didesnis kaip 6 metrai, medinių, metalinių ar plastikinių langų valymas atliekamas naudojant specialias kopėčias. Jei langai aukštesni, naudojama pakėlimo įranga arba langus valo specialiai apmokyta alpinistų komanda, gebanti dirbti net ir labai dideliame aukštyje. Visa reikiama įranga mes pasirūpiname — Jums tereiks patikėti mums savo langus.

Nepriekaištingai išvalysime langus, palanges, vitrinas bei rėmus ir iš vidaus, ir iš išorės. Medinių, metalinių bei plastikinių langų valyme esame rinkos lyderiai. Siekdami visapusiškai gyvendinti Jūsų lūkesčius, siūlome užsisakyti vienkartines arba nuolatines langų ar vitrinų valymo paslaugas.

Garantuojame sklandų ir kokybišką darbą. Mūsų siekis — perimti visus Jūsų rūpesčius, susijusius su švara, į savo rankas. Medinių, metalinių ar plastikinių langų valymas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose patrauklia kaina, Jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...

Kilimų ir kiliminių dangų apsiuvimas

Laikas prikelti jūsų kilimus naujam gyvenimui! Turite seną kilimą, kuris praradęs savo išvaizdą, tačiau kelia daug prisiminimų ir jo pakeisti nenorite? Kilimas jau seniai nebeturi gražių kutų, kuriuos turėjo kadaise? Yra išeitis! Atliekame visų kilimų apsiuvimą bei kutų atnau...