Langų, vitrinų valymas dideliame aukštyje | Geras valymas

Langų, vitrinų valymas dideliame aukštyje

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Peržiūrėti įrašą

Didžiuojamės, nes esame viena iš nedaugelio valymo įmonių, galinčių teikti langų bei vitrinų valymo paslaugas dideliame aukštyje. Mūsų klientai patvirtina, jog valymo kokybė ne tik atitinka kainą, bet ir pranoksta lūkesčius.

Jei stiklo aukštis ne didesnis kaip 6 metrai, medinių, metalinių ar plastikinių langų valymas atliekamas naudojant specialias kopėčias. Jei langai aukštesni, naudojama pakėlimo įranga arba langus valo specialiai apmokyta alpinistų komanda, gebanti dirbti net ir labai dideliame aukštyje. Visa reikiama įranga mes pasirūpiname — Jums tereiks patikėti mums savo langus.

Nepriekaištingai išvalysime langus, palanges, vitrinas bei rėmus ir iš vidaus, ir iš išorės. Medinių, metalinių bei plastikinių langų valyme esame rinkos lyderiai. Siekdami visapusiškai gyvendinti Jūsų lūkesčius, siūlome užsisakyti vienkartines arba nuolatines langų ar vitrinų valymo paslaugas.

Garantuojame sklandų ir kokybišką darbą. Mūsų siekis — perimti visus Jūsų rūpesčius, susijusius su švara, į savo rankas. Medinių, metalinių ar plastikinių langų valymas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose patrauklia kaina, Jums patogiu būdu ir laiku.

Valymo paslaugos! Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...