Graffiti valymas ir paviršių padengimas apsauginiu sluoksniu

Graffiti valymas ir paviršių padengimas apsauginiu sluoksniu

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Savavališki graffiti užrašų piešiniai ant pastatų ar užrašai bjauroja pastato fasadą, tačiau kvalifikuotiems ir atsakingiems specialistams nėra neįveikiamų nešvarumų ar nenuvalomų paviršių. Naudodami modernias technologijas ir efektyvias valymo priemones, operatyviai ir kokybiškai atliekame graffitti užrašų valymo nuo pastatų paslaugas ar valome užrašus nuo įvairiausių paviršių – dailylenčių, plytų ar tinko.

Visada siekiame prisidėti prie savo klientų gerovės, tad pašalinus graffiti užrašus nuo sienų nuvalytą paviršių padengiame specialia apsaugine plėvele, ant kurios paviršiaus neįmanoma nupiešti naujo graffiti. Be to, ši apsauginė plėvele lengvai valosi ir nereikalauja daug priežiūros. Jei ateityje norėsite nuvalyti pastato ar kito objekto fasadą, išvengsite nereikalingų rūpesčių.

Garantuojame sklandų ir kokybišką darbą, kuris pateisins Jūsų pasitikėjimą mūsų įmone. Graffitti užrašų valymas nuo sienų atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...