Graffiti valymas ir paviršių padengimas apsauginiu sluoksniu

Graffiti valymas ir paviršių padengimas apsauginiu sluoksniu

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Savavališki graffiti užrašų piešiniai ant pastatų ar užrašai bjauroja pastato fasadą, tačiau kvalifikuotiems ir atsakingiems specialistams nėra neįveikiamų nešvarumų ar nenuvalomų paviršių. Naudodami modernias technologijas ir efektyvias valymo priemones, operatyviai ir kokybiškai atliekame graffitti užrašų valymo nuo pastatų paslaugas ar valome užrašus nuo įvairiausių paviršių – dailylenčių, plytų ar tinko.

Visada siekiame prisidėti prie savo klientų gerovės, tad pašalinus graffiti užrašus nuo sienų nuvalytą paviršių padengiame specialia apsaugine plėvele, ant kurios paviršiaus neįmanoma nupiešti naujo graffiti. Be to, ši apsauginė plėvele lengvai valosi ir nereikalauja daug priežiūros. Jei ateityje norėsite nuvalyti pastato ar kito objekto fasadą, išvengsite nereikalingų rūpesčių.

Garantuojame sklandų ir kokybišką darbą, kuris pateisins Jūsų pasitikėjimą mūsų įmone. Graffitti užrašų valymas nuo sienų atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Valymo paslaugos! Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...