Terasų ir pastatų sienų valymas | Geras valymas

Terasų ir pastatų sienų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Namų eksterjeras lygiai toks pats svarbus, kaip ir interjeras. Terasos ar pastatų sienos, veikiamos žalingo aplinkos poveikio, ilgainiui praranda savo reprezentatyvią išvaizdą ir atrodo neestetiškai. Norint atlikti terasų, pastatų sienų valymą, plovimą reikia ne tik specialios įrangos, bet ir žinių, kurios padėtų išvengti sienų ar terasų pažeidimų, kurie atsiranda netinkamo valymo metu.

Turime kvalifikuotą ir ilgus metus dirbančią specialistų komandą, kuri siūlo įvairiausios faktūros terasų ir pastatų sienų valymo, plovimo paslaugas. Nepriekaištingą rezultatą užtikrina ne tik per ilgą laiką įgytos žinios, bet ir novatoriška aukšto slėgio valymo ir plovimo įranga, kuri pašalina net ir labai įsisenėjusias purvo dėmes. Siekdami jums suteikti itin kokybiškus darbo rezultatus, galime nuvalytus paviršius padengti specialiomis apsauginėmis priemonėmis, kurios užtikrina ilgalaikį švaros rezultatą.

Terasų ir pastatų sienų valymas, plovimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...