Terasų ir pastatų sienų valymas | Geras valymas

Terasų ir pastatų sienų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Namų eksterjeras lygiai toks pats svarbus, kaip ir interjeras. Terasos ar pastatų sienos, veikiamos žalingo aplinkos poveikio, ilgainiui praranda savo reprezentatyvią išvaizdą ir atrodo neestetiškai. Norint atlikti terasų, pastatų sienų valymą, plovimą reikia ne tik specialios įrangos, bet ir žinių, kurios padėtų išvengti sienų ar terasų pažeidimų, kurie atsiranda netinkamo valymo metu.

Turime kvalifikuotą ir ilgus metus dirbančią specialistų komandą, kuri siūlo įvairiausios faktūros terasų ir pastatų sienų valymo, plovimo paslaugas. Nepriekaištingą rezultatą užtikrina ne tik per ilgą laiką įgytos žinios, bet ir novatoriška aukšto slėgio valymo ir plovimo įranga, kuri pašalina net ir labai įsisenėjusias purvo dėmes. Siekdami jums suteikti itin kokybiškus darbo rezultatus, galime nuvalytus paviršius padengti specialiomis apsauginėmis priemonėmis, kurios užtikrina ilgalaikį švaros rezultatą.

Terasų ir pastatų sienų valymas, plovimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...

Kilimų ir kiliminių dangų apsiuvimas

Laikas prikelti jūsų kilimus naujam gyvenimui! Turite seną kilimą, kuris praradęs savo išvaizdą, tačiau kelia daug prisiminimų ir jo pakeisti nenorite? Kilimas jau seniai nebeturi gražių kutų, kuriuos turėjo kadaise? Yra išeitis! Atliekame visų kilimų apsiuvimą bei kutų atnau...