Biurų, bankų ir verslo centrų valymas | Geras valymas

Biurų, bankų ir verslo centrų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Profesionalų komanda atsižvelgs i Jūsų poreikius ir pasiūlys tinkamiausias paslaugas. Parūpinsime švarą biuro, banko ar verslo centrų patalpoms, sanitariniams mazgams bei pakeisime higienines priemones. Ir visa tai — jums patogiu laiku, netrikdant jūsų darbuotojų dienotvarkės.

Jūsų pasitikėjimas mums itin svarbus, todėl visus valymo darbus atliekame itin kruopščiai ir atsakingai. Naudojame tik pažangią valymo įrangą bei pasaulyje pripažintas valymo priemones, kurios nekenkdamos žmogui ir valomiems paviršiams efektyviai pašalina net ir sunkiai įveikiamus nešvarumus.

Norime užtikrinti visapusišką jūsų patogumą, tad biurų, bankų ar verslo centrų patalpas valysime kasdien arba periodiškai — kaip Jums bus patogiau. Ilgametė patirtis ir darbuotojų kompetencija užtikrina sklandų ir organizuotą darbą, kurio rezultatai — nepriekaištinga švara.

Valymo paslaugos! Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...