Biurų, bankų ir verslo centrų valymas | Geras valymas

Biurų, bankų ir verslo centrų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Profesionalų komanda atsižvelgs i Jūsų poreikius ir pasiūlys tinkamiausias paslaugas. Parūpinsime švarą biuro, banko ar verslo centrų patalpoms, sanitariniams mazgams bei pakeisime higienines priemones. Ir visa tai — jums patogiu laiku, netrikdant jūsų darbuotojų dienotvarkės.

Jūsų pasitikėjimas mums itin svarbus, todėl visus valymo darbus atliekame itin kruopščiai ir atsakingai. Naudojame tik pažangią valymo įrangą bei pasaulyje pripažintas valymo priemones, kurios nekenkdamos žmogui ir valomiems paviršiams efektyviai pašalina net ir sunkiai įveikiamus nešvarumus.

Norime užtikrinti visapusišką jūsų patogumą, tad biurų, bankų ar verslo centrų patalpas valysime kasdien arba periodiškai — kaip Jums bus patogiau. Ilgametė patirtis ir darbuotojų kompetencija užtikrina sklandų ir organizuotą darbą, kurio rezultatai — nepriekaištinga švara.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...