Trinkelių priežiūra. Jų atplovimas | Geras valymas

Trinkelių priežiūra. Jų atplovimas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Specialistų komanda turi ilgametę darbo patirtį valant bei atnaujinant trinkeles, todėl galime užtikrinti aukščiausios kokybės trinkelių valymo bei priežiūros rezultatus bei suteikti profesionalias konsultacijas, kurios palengvins savarankišką trinkelių priežiūrą ir jų plovimą.

Be to, svarbu paminėti, kad trinkelių valymo profesionalai turi visą specialią įrangą ir priemones, skirtas teniso aikštynų valymui bei priežiūrai. Mes naudojame pažangias ir visame pasaulyje pripažintas bei įvertinas aukšto slėgio technologijas, kurios preciziškai nuvalo įsisenėjusias, įvairaus pobūdžio dėmes nuo trinkelių. Jei spalva nublukusi, trinkeles galime atnaujinti, nuvalyti bei impregnuoti.

Impregnuotas trinkeles sunkiau ištepti, jos lengviau valosi ir reikalauja mažiau priežiūros. „Švarus pasaulis“ užtikrina sklandų ir organizuotą darbą, kurio kokybė gerokai pranoks Jūsų lūkesčius. Trinkelių plovimas bei priežiūra teikiama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...

6 dažniausiai daromos klaidos valant kilimą namuose

Greičiausiai kiekvieno jūsų namuose būtų galima rasti bent vieną kilimą. Šis namų aksesuaras ne tik puošia namus, suteikia jaukumo, bet gali sukelti ir tam tikrų problemų. Kilimuose kaupiasi purvas, dulkės ir dulkių erkutės, o jeigu laikote naminius gyvūnėlius, kiti alergenai ir nem...