Trinkelių priežiūra. Jų atplovimas | Geras valymas

Trinkelių priežiūra. Jų atplovimas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Specialistų komanda turi ilgametę darbo patirtį valant bei atnaujinant trinkeles, todėl galime užtikrinti aukščiausios kokybės trinkelių valymo bei priežiūros rezultatus bei suteikti profesionalias konsultacijas, kurios palengvins savarankišką trinkelių priežiūrą ir jų plovimą.

Be to, svarbu paminėti, kad trinkelių valymo profesionalai turi visą specialią įrangą ir priemones, skirtas teniso aikštynų valymui bei priežiūrai. Mes naudojame pažangias ir visame pasaulyje pripažintas bei įvertinas aukšto slėgio technologijas, kurios preciziškai nuvalo įsisenėjusias, įvairaus pobūdžio dėmes nuo trinkelių. Jei spalva nublukusi, trinkeles galime atnaujinti, nuvalyti bei impregnuoti.

Impregnuotas trinkeles sunkiau ištepti, jos lengviau valosi ir reikalauja mažiau priežiūros. „Švarus pasaulis“ užtikrina sklandų ir organizuotą darbą, kurio kokybė gerokai pranoks Jūsų lūkesčius. Trinkelių plovimas bei priežiūra teikiama Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...