Teritorijos priežiūra | Geras valymas

Teritorijos priežiūra

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Tvarkinga teritorija. Žolė tokia žalia, jog jokio kaimyno žalesnė nebebus. Parkai ir pėsčiųjų takeliai, kuriuose nėra jokių šiukšlių. 

O savaitgaliai su šeima leidžiami tvarkingoje terasoje, kurioje leisti vakarus — vienas malonumas. Juk viskas taip švaru. 

Ir net jei ateis žiema. Turėsite patikimą partnerį, kuris pasirūpins sniego nukasimu Jūsų teritorijoje. 

Pasirūpinsime Jūsų, visa ir kiekviena teritorija Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje bei kituose didžiausiuose miestuose.

Valymo paslaugos! Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...