Teritorijos priežiūra | Geras valymas

Teritorijos priežiūra

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Tvarkinga teritorija. Žolė tokia žalia, jog jokio kaimyno žalesnė nebebus. Parkai ir pėsčiųjų takeliai, kuriuose nėra jokių šiukšlių. 

O savaitgaliai su šeima leidžiami tvarkingoje terasoje, kurioje leisti vakarus — vienas malonumas. Juk viskas taip švaru. 

Ir net jei ateis žiema. Turėsite patikimą partnerį, kuris pasirūpins sniego nukasimu Jūsų teritorijoje. 

Pasirūpinsime Jūsų, visa ir kiekviena teritorija Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje bei kituose didžiausiuose miestuose.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...

6 dažniausiai daromos klaidos valant kilimą namuose

Greičiausiai kiekvieno jūsų namuose būtų galima rasti bent vieną kilimą. Šis namų aksesuaras ne tik puošia namus, suteikia jaukumo, bet gali sukelti ir tam tikrų problemų. Kilimuose kaupiasi purvas, dulkės ir dulkių erkutės, o jeigu laikote naminius gyvūnėlius, kiti alergenai ir nem...