Teritorijos priežiūra | Geras valymas

Teritorijos priežiūra

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Tvarkinga teritorija. Žolė tokia žalia, jog jokio kaimyno žalesnė nebebus. Parkai ir pėsčiųjų takeliai, kuriuose nėra jokių šiukšlių. 

O savaitgaliai su šeima leidžiami tvarkingoje terasoje, kurioje leisti vakarus — vienas malonumas. Juk viskas taip švaru. 

Ir net jei ateis žiema. Turėsite patikimą partnerį, kuris pasirūpins sniego nukasimu Jūsų teritorijoje. 

Pasirūpinsime Jūsų, visa ir kiekviena teritorija Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje bei kituose didžiausiuose miestuose.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...

Kilimų ir kiliminių dangų apsiuvimas

Laikas prikelti jūsų kilimus naujam gyvenimui! Turite seną kilimą, kuris praradęs savo išvaizdą, tačiau kelia daug prisiminimų ir jo pakeisti nenorite? Kilimas jau seniai nebeturi gražių kutų, kuriuos turėjo kadaise? Yra išeitis! Atliekame visų kilimų apsiuvimą bei kutų atnau...