Minkštų baldų, odinių baldų cheminis valymas | Geras valymas

Minkštų baldų, odinių baldų cheminis valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Cheminis minkštų bei odinių baldų valymas ir plovimas yra stiprioji mūsų pusė. Komanda, turinti ilgametę darbo patirtį odinių bei minkštų baldų valymo srityje, kokybiškai bei operatyviai išvalo įvairaus pobūdžio dėmes, atlieka cheminį baldų valymą, plovimą. Po visų šių procesų ne tik išnyksta dulkės bei jų erkutės, bet ir išryškėja spalva — baldai atgauna estetinį vaizdą.

Odinių baldų valyme naudojame specialius, visame pasaulyje pripažintus ir įvertintus odinių baldų ploviklius, kurie itin kokybiškai pašalina nešvarumus. Ši patirtis bei priemonės yra  audojamos ir minkštų baldų valyme, plovime. Jūsų pageidavimu išvalyti baldai gali būti impregnuojami. Impregnavimas užtikrina lengvesnę minkštų baldų priežiūrą ir apsaugo odinius baldus nuo sutrūkinėjimo. Cheminis baldų valymas atliekamas Jūsų nurodytoje vietoje.

Nuolatos siekiame teikti kokybiškas ir saugias cheminio plovimo bei valymo paslaugas, todėl visos mūsų naudojamos minkštų bei odinių baldų valymo priemonės yra sertifikuotos ir patikrintos dermatologų. Cheminis minkštų ir odinių baldų valymas bei plovimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...