Pramogas teikiančių įstaigų valymas | Geras valymas

Pramogas teikiančių įstaigų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Mūsų darbuotojų komanda siūlo aukščiausios kokybės valymo paslaugas kino teatrams, kavinėms, restoranams, teatrams, viešbučiams, boulingo ir naktiniams klubams bei kitoms pramogų vietoms.

Siekdami užtikrinti geriausius darbo rezultatus ir pateisinti jūsų pasitikėjimą mumis, mes ne tik atliekame visus įprastus valymo darbus, bet ir vaškuojame grindis, valome minkštus baldus, kilimus bei pasirūpiname visomis reikalingomis higienos priemonėmis.

Atsižvelgdami į interjerą bei jos specifiką, parenkame kokybiškas valymo priemones, kurios efektyviai pašalina net ir sunkiai įveikiamus nešvarumus, tačiau yra saugios aplinkai bei nepažeidžia valomų paviršių. Siekdami užtikrinti visapusišką jūsų patogumą, valymo paslaugas galime teikti kasdien arba periodiškai, jums patogiu laiku.

Ypač daug dėmesio skiriame valymo kokybės kontrolei, todėl garantuojame, kad darbo rezultatai jūsų nenuvils.

Valymo paslaugos! Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...