Pramogas teikiančių įstaigų valymas | Geras valymas

Pramogas teikiančių įstaigų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Mūsų darbuotojų komanda siūlo aukščiausios kokybės valymo paslaugas kino teatrams, kavinėms, restoranams, teatrams, viešbučiams, boulingo ir naktiniams klubams bei kitoms pramogų vietoms.

Siekdami užtikrinti geriausius darbo rezultatus ir pateisinti jūsų pasitikėjimą mumis, mes ne tik atliekame visus įprastus valymo darbus, bet ir vaškuojame grindis, valome minkštus baldus, kilimus bei pasirūpiname visomis reikalingomis higienos priemonėmis.

Atsižvelgdami į interjerą bei jos specifiką, parenkame kokybiškas valymo priemones, kurios efektyviai pašalina net ir sunkiai įveikiamus nešvarumus, tačiau yra saugios aplinkai bei nepažeidžia valomų paviršių. Siekdami užtikrinti visapusišką jūsų patogumą, valymo paslaugas galime teikti kasdien arba periodiškai, jums patogiu laiku.

Ypač daug dėmesio skiriame valymo kokybės kontrolei, todėl garantuojame, kad darbo rezultatai jūsų nenuvils.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Kilimų ir kiliminių dangų apsiuvimas

Laikas prikelti jūsų kilimus naujam gyvenimui! Turite seną kilimą, kuris praradęs savo išvaizdą, tačiau kelia daug prisiminimų ir jo pakeisti nenorite? Kilimas jau seniai nebeturi gražių kutų, kuriuos turėjo kadaise? Yra išeitis! Atliekame visų kilimų apsiuvimą bei kutų atnau...

Patalpų dezinfekavimas

Operatyvus patalpų dezinfekavimas  Atvykstame pagal iškvietimą operatyviam patalpų dezinfekavimui prevenciškai arba esant tikimybei, kad patalpose yra SARS-CoV-2 (2019-nCoV) virusas. Reaguojame per 24 val. ir patalpas dezinfekuojame su dezinfekantu, pagamintu pagal Pasaulio sveikatos organ...