Pramogas teikiančių įstaigų valymas | Geras valymas

Pramogas teikiančių įstaigų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Mūsų darbuotojų komanda siūlo aukščiausios kokybės valymo paslaugas kino teatrams, kavinėms, restoranams, teatrams, viešbučiams, boulingo ir naktiniams klubams bei kitoms pramogų vietoms.

Siekdami užtikrinti geriausius darbo rezultatus ir pateisinti jūsų pasitikėjimą mumis, mes ne tik atliekame visus įprastus valymo darbus, bet ir vaškuojame grindis, valome minkštus baldus, kilimus bei pasirūpiname visomis reikalingomis higienos priemonėmis.

Atsižvelgdami į interjerą bei jos specifiką, parenkame kokybiškas valymo priemones, kurios efektyviai pašalina net ir sunkiai įveikiamus nešvarumus, tačiau yra saugios aplinkai bei nepažeidžia valomų paviršių. Siekdami užtikrinti visapusišką jūsų patogumą, valymo paslaugas galime teikti kasdien arba periodiškai, jums patogiu laiku.

Ypač daug dėmesio skiriame valymo kokybės kontrolei, todėl garantuojame, kad darbo rezultatai jūsų nenuvils.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...