Specializuotas valymas | Geras valymas

Specializuotas valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Kiekviena situacija yra unikali. Nuo sprendimo priimti į ofisą mylimiausius augintinius iki gaisro, kartais nutinka gyvenimas. Todėl mūsų valymas — universalus. Švarą parūpinsime tiek smagiausioms, tiek skaudžiausioms situacijoms. 

Švarios grindys. Sienos. Langai. Bendros erdvės be pelėsio. Pasirūpinsime viskuo. Nesvarbu, ar Jums reikės virtuvės įrangos, ar automobilių parkingo išvalymo. Mūsų komanda paruošta plačiam spektrui paslaugų. O alergiškiems žmonėms pritaikysime specialų, jų nedirginantį valymo būdą. 

Atsižvelgsime į Jūsų poreikius. Pasiūlysime tai, kas tinkamiausiai išpildys Jūsų lūkesčius. Valymo paslaugas teikti galime kasdien arba periodiškai, jums patogiu laiku. Paslaugas galime teikti net ir tada, kai valymo darbus būtina atlikti naktį. 

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...

Kilimų ir kiliminių dangų apsiuvimas

Laikas prikelti jūsų kilimus naujam gyvenimui! Turite seną kilimą, kuris praradęs savo išvaizdą, tačiau kelia daug prisiminimų ir jo pakeisti nenorite? Kilimas jau seniai nebeturi gražių kutų, kuriuos turėjo kadaise? Yra išeitis! Atliekame visų kilimų apsiuvimą bei kutų atnau...