Fasadų valymas | Geras valymas

Fasadų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Naudojame inovatyvias technologijas valymo srityje. Būtent todėl fasadų, sienų valymas atliekamas nepriekaištingai. Kvalifikuota specialistų komanda jau ne vienerius metus specializuojasi fasadų ir sienų valymo paslaugų srityje. Naudojame modernią aukšto slėgio valymo sistemą, tad operatyviai ir greitai nuplausime įvairiausių rūšių, medžiagų bei tekstūrų fasadus ar padės suteikti jums tokias išskirtines paslaugas, kaip sienų valymas po gaisro ar nuo kalkių.

Mūsų darbuotojai yra specialiai apmokyti dirbti bet kokiame aukštyje, todėl geba teikti kokybiškas valymo paslaugas, naudojant aukštuminę įrangą, alkūninius ir žirklinius bokštelius, lopšius bei alpinizmo įrangą. Be to, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, galime atnaujinti senos statybos pastatų fasado plytas ar akmens masės plyteles bei nuvalyti čerpinius stogus.

Mes užsiimame ne tik valymu, bet ir pastatų išvaizdos atnaujinimu, kuris yra būtinas norint turėti gražias patalpas ir išoriškai. Sienų valymas po gaisro ar nuo kalkių dažnai patikimas mūsų komandai dėl turimos technikos, priemonių bei įgūdžių šioje srityje.

Ypač vertiname kokybę ir profesionalumą, todėl galime garantuoti, kad mūsų darbuotojų kompetencija bei atsakingas požiūris į teikiamas paslaugas užtikrina nepriekaištingus darbo rezultatus. Fasadų valymas, sienų valymas nuo kalkių ar po gaisro atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Valymo paslaugos! Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...