Fasadų valymas | Geras valymas

Fasadų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Naudojame inovatyvias technologijas valymo srityje. Būtent todėl fasadų, sienų valymas atliekamas nepriekaištingai. Kvalifikuota specialistų komanda jau ne vienerius metus specializuojasi fasadų ir sienų valymo paslaugų srityje. Naudojame modernią aukšto slėgio valymo sistemą, tad operatyviai ir greitai nuplausime įvairiausių rūšių, medžiagų bei tekstūrų fasadus ar padės suteikti jums tokias išskirtines paslaugas, kaip sienų valymas po gaisro ar nuo kalkių.

Mūsų darbuotojai yra specialiai apmokyti dirbti bet kokiame aukštyje, todėl geba teikti kokybiškas valymo paslaugas, naudojant aukštuminę įrangą, alkūninius ir žirklinius bokštelius, lopšius bei alpinizmo įrangą. Be to, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, galime atnaujinti senos statybos pastatų fasado plytas ar akmens masės plyteles bei nuvalyti čerpinius stogus.

Mes užsiimame ne tik valymu, bet ir pastatų išvaizdos atnaujinimu, kuris yra būtinas norint turėti gražias patalpas ir išoriškai. Sienų valymas po gaisro ar nuo kalkių dažnai patikimas mūsų komandai dėl turimos technikos, priemonių bei įgūdžių šioje srityje.

Ypač vertiname kokybę ir profesionalumą, todėl galime garantuoti, kad mūsų darbuotojų kompetencija bei atsakingas požiūris į teikiamas paslaugas užtikrina nepriekaištingus darbo rezultatus. Fasadų valymas, sienų valymas nuo kalkių ar po gaisro atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...