Vilkikų kabinų cheminis valymas | Geras valymas

Vilkikų kabinų cheminis valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Ilgametę darbo patirtį turinti automobilių valymo komanda nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius, todėl šiandien nėra tokios transporto priemonės, kurios nesugebėtume kokybiškai išvalyti. Naudodami profesionalią įrangą, kokybiškas bei saugias priemones, galime idealiai išvalyti lubas, grindų dangą, sėdynių apmušalus, kilimėlius, langus, automobilių slenksčius ir t.t.

Prietaisų skydelį nupoliruojame specialiu antistatiniu valikliu, kuris grąžina pirminį žvilgesį ir neleidžia taip greitai susikaupti nešvarumams bei dulkėms. Siekiame užtikrinti visapusišką savo klientų patogumą, todėl vilkikų kabinų cheminį valymą, Jūsų pageidavimu, galime atlikti ir Jūsų, ir savo patalpose.

Jei yra poreikis, kvalifikuoti darbuotojai patys paima automobilį (paslauga netaikoma lengviesiems automobiliams) ir atveža jį atgal į Jūsų pageidaujamą vietą. Galime atlikti ir pilną, ir dalinį cheminį valymą. Būtina pabrėžti, kad darbo rezultatai – mūsų įmonės vizitinė kortelė, todėl visada yra atliekami itin kruopščiai ir nepriekaištingai.

Valymo paslaugos! Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...