Kiliminių dangų valymas | Geras valymas

Kiliminių dangų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Teikiame itin kokybiškas kiliminės dangos valymo, plovimo, nuomos paslaugas. Kilimines dangos valymas, plovimas ar nuoma itin patrauklia kaina atliekamas
sausuoju arba drėgnuoju būdu. Koks būdas yra tinkamesnis, nustato mūsų komandos patyrę specialistai.

Jei Jūs turite pageidavimų naudoti konkretų valymo būdą – mes Jūsų paslaugoms. Kilimų cheminis valymas dažnai atliekamas ir klientų pageidavimu, siekiant pašalinti sunkai įveikiamas, įsisenėjusias dėmes ar kai kvapų naikinimas tampa būtinybe. Atliekant sausąjį kilimų valymą jie ypač kruopščiai išsiurbiami moderniais siurbliais.

Valant drėgnuoju būdu yra naudojami plaunamieji siurbliai arba diskinės mašinos, pripildytos medžiagomis, leidžiančiomis atlikti kilimų cheminį valymą. Jūsų pageidavimu galime kilimines dangas impregnuoti, tai palengvins kiliminės dangospriežiūrą ir apsaugos nuo užteršimo. Visos naudojamos kiliminių dangų plovimo, valymo priemonės atitinka kokybės reikalavimus ir standartus, o alergiškų žmonių namuose yra naudojamos antialerginės priemonės.

Jums nebebus reikalingas specializuotas kilimų valymas — mūsų paslaugos atliekamos Jūsų pageidaujamoje vietoje. Tai padeda ne tik sutaupyti laiko, bet ir pasiūlyti itin patrauklią kilimų valymo, plovimo kainą.Visada siekiame užtikrinti ne tik aukščiausią valymo kokybę, bet ir patogumą, todėl, jei pageidaujate ir kiliminė danga nėra priklijuota, ją visada galime išvalyti savo patalpose.

Kiliminės dangos ir sausas ar cheminis kilimų valymas bei plovimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku. Nepamirškite šios unikalios paslaugos — kvapų naikinimas ir švara yra mūsų stiprioji sritis.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...