Kiliminių dangų valymas | Geras valymas

Kiliminių dangų valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Teikiame itin kokybiškas kiliminės dangos valymo, plovimo, nuomos paslaugas. Kilimines dangos valymas, plovimas ar nuoma itin patrauklia kaina atliekamas
sausuoju arba drėgnuoju būdu. Koks būdas yra tinkamesnis, nustato mūsų komandos patyrę specialistai.

Jei Jūs turite pageidavimų naudoti konkretų valymo būdą – mes Jūsų paslaugoms. Kilimų cheminis valymas dažnai atliekamas ir klientų pageidavimu, siekiant pašalinti sunkai įveikiamas, įsisenėjusias dėmes ar kai kvapų naikinimas tampa būtinybe. Atliekant sausąjį kilimų valymą jie ypač kruopščiai išsiurbiami moderniais siurbliais.

Valant drėgnuoju būdu yra naudojami plaunamieji siurbliai arba diskinės mašinos, pripildytos medžiagomis, leidžiančiomis atlikti kilimų cheminį valymą. Jūsų pageidavimu galime kilimines dangas impregnuoti, tai palengvins kiliminės dangospriežiūrą ir apsaugos nuo užteršimo. Visos naudojamos kiliminių dangų plovimo, valymo priemonės atitinka kokybės reikalavimus ir standartus, o alergiškų žmonių namuose yra naudojamos antialerginės priemonės.

Jums nebebus reikalingas specializuotas kilimų valymas — mūsų paslaugos atliekamos Jūsų pageidaujamoje vietoje. Tai padeda ne tik sutaupyti laiko, bet ir pasiūlyti itin patrauklią kilimų valymo, plovimo kainą.Visada siekiame užtikrinti ne tik aukščiausią valymo kokybę, bet ir patogumą, todėl, jei pageidaujate ir kiliminė danga nėra priklijuota, ją visada galime išvalyti savo patalpose.

Kiliminės dangos ir sausas ar cheminis kilimų valymas bei plovimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku. Nepamirškite šios unikalios paslaugos — kvapų naikinimas ir švara yra mūsų stiprioji sritis.

Valymo paslaugos! Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...