Požeminių automobilių stovėjimo aikštelių valymas | Geras valymas

Požeminių automobilių stovėjimo aikštelių valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Kvalifikuota ir ilgametę patirtį turinti darbuotojų komanda mechaniniu arba rankiniu būdu gali operatyviai ir kokybiškai išvalyti požemines automobilių stovėjimo aikšteles.

Siekdami užtikrinti puikius darbo rezultatus naudojame tik pažangią valymo įrangą bei visame pasaulyje pripažintas ir įvertintas valymo priemones, kurios efektyviai išvalo tepalų bei kuro dėmes ir kitus nešvarumus.

Mūsų darbuotojų profesionalumas garantuoja, kad požeminės automobilių aikštelės valymo metu nebus pažeisti automobiliai, o novatoriškos valymo technologijos nesukels dulkių, kurios gali nusėsti ant Jūsų automobilio.

Siekdami užtikrinti visapusišką Jūsų patogumą, valymo paslaugas galime teikti kasdien arba periodiškai. Užtikriname sklandų ir organizuotą darbą, kurio kokybė pateisins jūsų pasitikėjimą mūsų komanda.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Kilimų ir kiliminių dangų apsiuvimas

Laikas prikelti jūsų kilimus naujam gyvenimui! Turite seną kilimą, kuris praradęs savo išvaizdą, tačiau kelia daug prisiminimų ir jo pakeisti nenorite? Kilimas jau seniai nebeturi gražių kutų, kuriuos turėjo kadaise? Yra išeitis! Atliekame visų kilimų apsiuvimą bei kutų atnau...

Patalpų dezinfekavimas

Operatyvus patalpų dezinfekavimas  Atvykstame pagal iškvietimą operatyviam patalpų dezinfekavimui prevenciškai arba esant tikimybei, kad patalpose yra SARS-CoV-2 (2019-nCoV) virusas. Reaguojame per 24 val. ir patalpas dezinfekuojame su dezinfekantu, pagamintu pagal Pasaulio sveikatos organ...