Požeminių automobilių stovėjimo aikštelių valymas | Geras valymas

Požeminių automobilių stovėjimo aikštelių valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Kvalifikuota ir ilgametę patirtį turinti darbuotojų komanda mechaniniu arba rankiniu būdu gali operatyviai ir kokybiškai išvalyti požemines automobilių stovėjimo aikšteles.

Siekdami užtikrinti puikius darbo rezultatus naudojame tik pažangią valymo įrangą bei visame pasaulyje pripažintas ir įvertintas valymo priemones, kurios efektyviai išvalo tepalų bei kuro dėmes ir kitus nešvarumus.

Mūsų darbuotojų profesionalumas garantuoja, kad požeminės automobilių aikštelės valymo metu nebus pažeisti automobiliai, o novatoriškos valymo technologijos nesukels dulkių, kurios gali nusėsti ant Jūsų automobilio.

Siekdami užtikrinti visapusišką Jūsų patogumą, valymo paslaugas galime teikti kasdien arba periodiškai. Užtikriname sklandų ir organizuotą darbą, kurio kokybė pateisins jūsų pasitikėjimą mūsų komanda.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...