Požeminių automobilių stovėjimo aikštelių valymas | Geras valymas

Požeminių automobilių stovėjimo aikštelių valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Kvalifikuota ir ilgametę patirtį turinti darbuotojų komanda mechaniniu arba rankiniu būdu gali operatyviai ir kokybiškai išvalyti požemines automobilių stovėjimo aikšteles.

Siekdami užtikrinti puikius darbo rezultatus naudojame tik pažangią valymo įrangą bei visame pasaulyje pripažintas ir įvertintas valymo priemones, kurios efektyviai išvalo tepalų bei kuro dėmes ir kitus nešvarumus.

Mūsų darbuotojų profesionalumas garantuoja, kad požeminės automobilių aikštelės valymo metu nebus pažeisti automobiliai, o novatoriškos valymo technologijos nesukels dulkių, kurios gali nusėsti ant Jūsų automobilio.

Siekdami užtikrinti visapusišką Jūsų patogumą, valymo paslaugas galime teikti kasdien arba periodiškai. Užtikriname sklandų ir organizuotą darbą, kurio kokybė pateisins jūsų pasitikėjimą mūsų komanda.

Valymo paslaugos! Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...