Kietų grindų vaškavimas, impregnavimas ir padengimas | Geras valymas

Linoleumo, parketo ( PVC ), kietų grindų vaškavimas, impregnavimas ir padengimas polimerinėmis medžiagomis

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Kvalifikuota ir patyrusi grindų priežiūros komanda kokybiškai ir operatyviai atliks parketo, linoleumo ir kitų grindų vaškavimo bei impregnavimo darbus. Ypač vertiname aukštą paslaugų kokybę, todėl visus darbus atliekame itin atsakingai ir kruopščiai.

Taip pat siūlome unikalią paslaugą – grindų padengimą polimerinėmis medžiagomis. Pasirinkus mūsų paslaugas pirmiausia grindys nugruntuojamos, tada išvaškuojamos dviem sluoksniais, galiausiai jas galima impregnuoti ir padengti polimerinėmis medžiagomis, žinoma, jei pageidaujate. „Švarus pasaulis“ dirba tik su pažangiomis technologijomis ir itin veiksmingomis vaškavimo priemonėmis, todėl mūsų specialistų nuvaškuotos grindys yra gerokai ilgiau apsaugomos nuo įbrėžimų bei įvairių nešvarumų.

Savo darbe ypač vertiname kokybę ir profesionalumą, todėl galime garantuoti, kad mūsų darbuotojų kompetencija bei atsakingas požiūris į teikiamas paslaugas užtikrina nepriekaištingus darbo rezultatus. Grindų vaškavimo, gruntavimo, impregnavimo paslaugos teikiamos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Valymo paslaugos! Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...