Kietų grindų vaškavimas, impregnavimas ir padengimas | Geras valymas

Linoleumo, parketo ( PVC ), kietų grindų vaškavimas, impregnavimas ir padengimas polimerinėmis medžiagomis

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Kvalifikuota ir patyrusi grindų priežiūros komanda kokybiškai ir operatyviai atliks parketo, linoleumo ir kitų grindų vaškavimo bei impregnavimo darbus. Ypač vertiname aukštą paslaugų kokybę, todėl visus darbus atliekame itin atsakingai ir kruopščiai.

Taip pat siūlome unikalią paslaugą – grindų padengimą polimerinėmis medžiagomis. Pasirinkus mūsų paslaugas pirmiausia grindys nugruntuojamos, tada išvaškuojamos dviem sluoksniais, galiausiai jas galima impregnuoti ir padengti polimerinėmis medžiagomis, žinoma, jei pageidaujate. „Švarus pasaulis“ dirba tik su pažangiomis technologijomis ir itin veiksmingomis vaškavimo priemonėmis, todėl mūsų specialistų nuvaškuotos grindys yra gerokai ilgiau apsaugomos nuo įbrėžimų bei įvairių nešvarumų.

Savo darbe ypač vertiname kokybę ir profesionalumą, todėl galime garantuoti, kad mūsų darbuotojų kompetencija bei atsakingas požiūris į teikiamas paslaugas užtikrina nepriekaištingus darbo rezultatus. Grindų vaškavimo, gruntavimo, impregnavimo paslaugos teikiamos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...

6 dažniausiai daromos klaidos valant kilimą namuose

Greičiausiai kiekvieno jūsų namuose būtų galima rasti bent vieną kilimą. Šis namų aksesuaras ne tik puošia namus, suteikia jaukumo, bet gali sukelti ir tam tikrų problemų. Kilimuose kaupiasi purvas, dulkės ir dulkių erkutės, o jeigu laikote naminius gyvūnėlius, kiti alergenai ir nem...