Aukštuminiai darbai (Alpinizmo paslaugos) | Geras valymas

Aukštuminiai darbai (Alpinizmo paslaugos)

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Peržiūrėti įrašą

Teikiame išskirtinės kokybės langų bei sienų valymą aukštyje. Mūsų apmokyta, kvalifikuota ir ilgalaikę darbo patirtį turinti alpinistų komanda pasirūpins, jog stiklinės fasadų sienos, viršutiniuose aukštuose esantys butų langai bei vitrininiai stiklai blizgėtų švara.

Patyrę specialistai atsakingai ir kruopščiai teikia valymo paslaugas net ir tada, kai pastato aukštis yra gerokai didesnis nei 6 metrai. Turime visą reikalingą įrangą bei priemones, padedančias užtikrinti nepriekaištingą švarą ir darbuotojų saugumą.

Savo darbe vadovaujamės aukščiausiais kokybės standartais ir ypač vertiname profesionalumą, tad galime užtikrinti, kad mūsų alpinistų komandos kompetencija bei atsakingas požiūris į teikiamas paslaugas užtikrina geriausius darbo rezultatus.

Aukštai esančių langų bei sienų plovimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Valymo paslaugos! Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...