Stogų valymas ir varveklių pašalinimas žiemos metu | Geras valymas

Stogų valymas ir varveklių pašalinimas žiemos metu

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Stogų valymas, plovimas nuo samanų, sniego — būtina paslauga kiekvienam, nesvarbu, gyvenančiam name ar daugiabutyje. Priklausomai nuo metų laiko Jums gali būti reikalingas stogų valymas nuo samanų ar sniego. Specialiai apmokyta, kvalifikuota ir ilgametę darbo patirtį turinti darbuotojų komanda teikia profesionalias bei itin kokybiškas stogo valymo paslaugas ištisus metus.

Šaltuoju metų sezonu mes visada esame pasiruošę nuo stogų nuvalyti lapus, nukasti sniegą bei pašalinti varveklius, kurie kelia pavojų ir stogo konstrukcijai, ir praeiviams. Tuo tarpu šiltuoju laikotarpiu stogai yra nuplaunami, naudojant pažangią aukšto slėgio techniką, kuri nepriekaištingai pašalina dulkes, įsisenėjusias purvo dėmes ir kitus nešvarumus. Stogų valymas, plovimas nuo samanų, sniego — sritis, kurioje mūsų darbuotojai ypač patyrę ir paslaugas atlieka nepriekaištingai.

Mūsų komandos Ilgametė patirtis, kompetencija ir aukšti kokybės reikalavimai užtikrina sklandų ir organizuotą darbą, kurio rezultatai ne tik nenuvils, bet ir pranoks  Jūsų lūkesčius. Stogų valymas nuo samanų, sniego, lapų, varveklių ar kitų nešvarumų atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...

Kilimų ir kiliminių dangų apsiuvimas

Laikas prikelti jūsų kilimus naujam gyvenimui! Turite seną kilimą, kuris praradęs savo išvaizdą, tačiau kelia daug prisiminimų ir jo pakeisti nenorite? Kilimas jau seniai nebeturi gražių kutų, kuriuos turėjo kadaise? Yra išeitis! Atliekame visų kilimų apsiuvimą bei kutų atnau...