Stogų valymas ir varveklių pašalinimas žiemos metu | Geras valymas

Stogų valymas ir varveklių pašalinimas žiemos metu

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Stogų valymas, plovimas nuo samanų, sniego — būtina paslauga kiekvienam, nesvarbu, gyvenančiam name ar daugiabutyje. Priklausomai nuo metų laiko Jums gali būti reikalingas stogų valymas nuo samanų ar sniego. Specialiai apmokyta, kvalifikuota ir ilgametę darbo patirtį turinti darbuotojų komanda teikia profesionalias bei itin kokybiškas stogo valymo paslaugas ištisus metus.

Šaltuoju metų sezonu mes visada esame pasiruošę nuo stogų nuvalyti lapus, nukasti sniegą bei pašalinti varveklius, kurie kelia pavojų ir stogo konstrukcijai, ir praeiviams. Tuo tarpu šiltuoju laikotarpiu stogai yra nuplaunami, naudojant pažangią aukšto slėgio techniką, kuri nepriekaištingai pašalina dulkes, įsisenėjusias purvo dėmes ir kitus nešvarumus. Stogų valymas, plovimas nuo samanų, sniego — sritis, kurioje mūsų darbuotojai ypač patyrę ir paslaugas atlieka nepriekaištingai.

Mūsų komandos Ilgametė patirtis, kompetencija ir aukšti kokybės reikalavimai užtikrina sklandų ir organizuotą darbą, kurio rezultatai ne tik nenuvils, bet ir pranoks  Jūsų lūkesčius. Stogų valymas nuo samanų, sniego, lapų, varveklių ar kitų nešvarumų atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...