Patalpų valymas po remonto ir statybos darbų | Geras valymas

Patalpų valymas po remonto ir statybos darbų

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Patalpų valymas, plovimas po remonto — patyrusios ir kvalifikuotos mūsų komandos stiprioji sritis. Postatybinio valymo, plovimo specialistų komanda profesionaliai ir operatyviai išvalys patalpas po atlikto remonto ar statybos darbų, esant reikalui pasirūpins šiukšlių išvežimu, aplink esančios teritorijos švarumu.

Ypač vertiname Jūsų pasitikėjimą mumis, todėl visi patalpų valymo, plovimo darbai atliekami itin kruopščiai ir atsakingai. Mes tikime, kad patalpų plovimas bei valymas turi būti atliktas ypač nepriekaištingai. Patalpų valymo ar plovimo paslaugas teikiame išsikeldami sau tik aukščiausius reikalavimus, kadangi suprantame, kaip svarbu gyventi švarioje aplinkoje.

Poremontinis plovimas, valymas reikalauja naudoti tik pažangią valymo įrangą bei pasaulyje pripažintas valymo priemones, kurios nekenkdamos žmogui ir valomiems paviršiams efektyviai pašalina įsisenėjusias kalkes, po statybų likusį silikoną ir kitus nešvarumus.

Teikiame įvairaus dydžio patalpų valymo paslaugas: pradedant vieno kambario butu ir baigiant didelę teritoriją užimančiu prekybos centru — postatybinis valymas atliekamas nepriekaištingai. Norėdami užtikrinti visapusišką Jūsų patogumą, patalpą galime išvalyti ir naktį, ir savaitgaliais.

Atsidavimas darbui, ilgametė darbuotojų patirtis bei kompetencija užtikrina sklandų ir organizuotą darbą, kurio rezultatai – aukščiausia švaros kokybė. Patalpų valymo, plovimo paslaugos teikiamos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...