Baldų antialerginis valymas | Geras valymas

Baldų antialerginis valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Cheminis minkštų ir odinių baldų valymas ar plovimas yra mūsų kvalifikuotų specialistų stiprioji sritis. Komanda turi ilgametę darbo patirtį odinių bei minkštų baldų valymo srityje, tad gali kokybiškai ir operatyviai išvalyti įvairaus pobūdžio dėmes, atlikti cheminį baldų valymą, plovimą, po kurio ne tik išnyksta dulkės bei dulkių erkutės, bet ir išryškėja spalva, baldai atgauna estetinį vaizdą.

Odinių baldų valyme naudojame specialius, visame pasaulyje pripažintus ir įvertintus odinių baldų ploviklius, kurie itin kokybiškai pašalina nešvarumus. Ši patirtis bei priemonės yra naudojamos ir minkštų baldų valyme, plovime. Jūsų pageidavimu, išvalyti baldai gali būti impregnuojami. Impregnavimas užtikrina lengvesnę minkštų baldų priežiūrą ir apsaugo odinius baldus nuo sutrūkinėjimo. Cheminis baldų valymas atliekamas Jūsų nurodytoje vietoje.

Baldų antialerginis valymas yra skirtas alergiškiems žmonėms bei tiems, kurie tiesiog yra jautrūs kvapams. Šiam valymo būdui yra naudojamos specialios valymo priemonės, kurios nėra naudojamos standartiniam cheminiam baldų valymui. Valymo metu yra pašalinami visi kvapai, nešvarumai bei įvairūs mikroorganizmai, kurie alergiškiems žmonėms gali sukelti kvepavimo takų ar kitus sveikatos sutrikimus.

Nuolatos siekiame teikti tik kokybiškas ir saugias cheminio plovimo bei valymo paslaugas, todėl visos mūsų naudojamos minkštų bei odinių baldų valymo priemonės yra sertifikuotos ir patikrintos dermatologų. Cheminis minkštų ir odinių baldų valymas ir plovimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...