Lovų čiužinių valymas | Geras valymas

Lovų čiužinių valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Lovų čiužiniuose kaupiasi ne tik dulkės, bet ir gyvena patalynės erkutės, kurios gali sukelti alerginę reakciją. Norint to išvengti, būtinas čiužinių valymas ar plovimas, tačiau šis darbas reikalauja ne tik specialios įrangos, bet ir žinių.

Mėgėjiškas čiužinio valymas ar plovimas gali jį sugadinti negrįžtamai. Kvalifikuoti ir ilgamete darbo patirtimi galintys pasigirti „Švaraus pasaulio“ specialistai, plaudami lovų čiužinius, naudoja pažangią giluminio valymo technologiją: naudojant purškiamuosius ir vandenį sutraukiančius siurblius, visos dulkės ir erkutės lovoje yra išsiurbiamos net ir iš giliausių čiužinio vietų.

Siekiame suteikti ne tik kokybiškas, bet ir saugias valymo paslaugas, todėl lovos čiužiniai yra plaunami ypač aukštos kokybės antialerginėmis ir bekvapėmis plovimo priemonėmis. Čiužinių valymas, plovimas, erkučių naikinimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...

Kilimų ir kiliminių dangų apsiuvimas

Laikas prikelti jūsų kilimus naujam gyvenimui! Turite seną kilimą, kuris praradęs savo išvaizdą, tačiau kelia daug prisiminimų ir jo pakeisti nenorite? Kilimas jau seniai nebeturi gražių kutų, kuriuos turėjo kadaise? Yra išeitis! Atliekame visų kilimų apsiuvimą bei kutų atnau...