Lovų čiužinių valymas | Geras valymas

Lovų čiužinių valymas

Gilus atokvėpis. Rytinė kava. Ramybė. Ir švara. Visa tai — neatsiejami laimingo gyvenimo elementai. Pasirūpinkite savimi. Pradėkite nuo savo aplinkos.

Lovų čiužiniuose kaupiasi ne tik dulkės, bet ir gyvena patalynės erkutės, kurios gali sukelti alerginę reakciją. Norint to išvengti, būtinas čiužinių valymas ar plovimas, tačiau šis darbas reikalauja ne tik specialios įrangos, bet ir žinių.

Mėgėjiškas čiužinio valymas ar plovimas gali jį sugadinti negrįžtamai. Kvalifikuoti ir ilgamete darbo patirtimi galintys pasigirti „Švaraus pasaulio“ specialistai, plaudami lovų čiužinius, naudoja pažangią giluminio valymo technologiją: naudojant purškiamuosius ir vandenį sutraukiančius siurblius, visos dulkės ir erkutės lovoje yra išsiurbiamos net ir iš giliausių čiužinio vietų.

Siekiame suteikti ne tik kokybiškas, bet ir saugias valymo paslaugas, todėl lovos čiužiniai yra plaunami ypač aukštos kokybės antialerginėmis ir bekvapėmis plovimo priemonėmis. Čiužinių valymas, plovimas, erkučių naikinimas atliekamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose Jums patogiu būdu ir laiku.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Automobilių stovėjimo aikštelių valymas dar niekada nebuvo toks paprastas!

  O TU ŽINAI KIEK MOKI UŽ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS VALYMĄ? "Parkingo" valymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas, o jo kaina nuo 8 centų! Jums nebereikės sukti galvos kur palikti automobilį, kol vyks valymas. O jūsų sąskaitos sumažės dvigubai. Galvojate, kad ...

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...