Kilimėlių keitimas | Geras valymas

Kilimėlių keitimas

Pirmyn ir atgal. Atvykti į svečius, išvykti į darbą, nuvežti vaikus į darželį ar susimatyti su ilgai nematytais draugais. Jūs ateinate ir išeinate. Neleiskite Jūsų kilimėliams praleisti viso gyenimo džiaugsmo tūnant vietoje — suteikite galimybę pasikeisti. Suteikite švarą.

Kilimėlių nuoma ir keitimas

Kilimėlių keitimas

Tiesioginė durų kilimėlio paskirtis – sugerti purvą, apsaugoti patalpos grindis nuo nešvarumų, dėvėjimosi bei drėgmės, o tuo pačiu ir sumažinti paslydimo pavojų. Kilimėlis taip pat formuoja įmonės įvaizdį, juk būtent jis pasitinka ir išlydi klientus. Net 80% purvo iš lauko į patalpas įnešama batais.

Mūsų kvalifikuotas personalas, užsisakius kilimėlių nuomos paslaugą, Jums patogiu laiku paties purvą sulaikantį kilimėlį ir jį reguliariai keis švariu, kad Jūsų įmonėje visada būtų malonu lankytis ir dirbti. Nuomojami kilimėliai efektyviai sulaiko purvą, sumažina grindų nusidėvėjimą bei gerina oro kokybę. Patiesti kilimėliai suteikia jaukumo jausmą, o aplinka tampa malonesnė.

Kilimėlių nuomos paslauga sutaupo Jūsų laiką. Kilimėliai gerai priglunda prie grindų, todėl nėra slydimo pavojaus. Mūsų nuomojami kilimėliai dėl specialių gamybos technologijų pasižymi labai geru nešvarumų sugeriamumu. Surenkami kilimėliai nepriekaištingai išvalomi ir dezinfekuojami mūsų skalbykloje. Kilimėlių nuomos asortimentas leidžia patenkinti ir labiausiai reiklaus kliento poreikį.

Kilimėlių keitimo schema

1. Atvežamas
švarus kilimėlis

2. Kilimėlis
išsipurvina

3. Purvinas kilimėlis
pakeičiamas švariu

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Kilimų ir kiliminių dangų apsiuvimas

Laikas prikelti jūsų kilimus naujam gyvenimui! Turite seną kilimą, kuris praradęs savo išvaizdą, tačiau kelia daug prisiminimų ir jo pakeisti nenorite? Kilimas jau seniai nebeturi gražių kutų, kuriuos turėjo kadaise? Yra išeitis! Atliekame visų kilimų apsiuvimą bei kutų atnau...

Patalpų dezinfekavimas

Operatyvus patalpų dezinfekavimas  Atvykstame pagal iškvietimą operatyviam patalpų dezinfekavimui prevenciškai arba esant tikimybei, kad patalpose yra SARS-CoV-2 (2019-nCoV) virusas. Reaguojame per 24 val. ir patalpas dezinfekuojame su dezinfekantu, pagamintu pagal Pasaulio sveikatos organ...