Kilimėlių keitimas | Geras valymas

Kilimėlių keitimas

Pirmyn ir atgal. Atvykti į svečius, išvykti į darbą, nuvežti vaikus į darželį ar susimatyti su ilgai nematytais draugais. Jūs ateinate ir išeinate. Neleiskite Jūsų kilimėliams praleisti viso gyenimo džiaugsmo tūnant vietoje — suteikite galimybę pasikeisti. Suteikite švarą.

Kilimėlių nuoma ir keitimas

Kilimėlių keitimas

Tiesioginė durų kilimėlio paskirtis – sugerti purvą, apsaugoti patalpos grindis nuo nešvarumų, dėvėjimosi bei drėgmės, o tuo pačiu ir sumažinti paslydimo pavojų. Kilimėlis taip pat formuoja įmonės įvaizdį, juk būtent jis pasitinka ir išlydi klientus. Net 80% purvo iš lauko į patalpas įnešama batais.

Mūsų kvalifikuotas personalas, užsisakius kilimėlių nuomos paslaugą, Jums patogiu laiku paties purvą sulaikantį kilimėlį ir jį reguliariai keis švariu, kad Jūsų įmonėje visada būtų malonu lankytis ir dirbti. Nuomojami kilimėliai efektyviai sulaiko purvą, sumažina grindų nusidėvėjimą bei gerina oro kokybę. Patiesti kilimėliai suteikia jaukumo jausmą, o aplinka tampa malonesnė.

Kilimėlių nuomos paslauga sutaupo Jūsų laiką. Kilimėliai gerai priglunda prie grindų, todėl nėra slydimo pavojaus. Mūsų nuomojami kilimėliai dėl specialių gamybos technologijų pasižymi labai geru nešvarumų sugeriamumu. Surenkami kilimėliai nepriekaištingai išvalomi ir dezinfekuojami mūsų skalbykloje. Kilimėlių nuomos asortimentas leidžia patenkinti ir labiausiai reiklaus kliento poreikį.

Kilimėlių keitimo schema

1. Atvežamas
švarus kilimėlis

2. Kilimėlis
išsipurvina

3. Purvinas kilimėlis
pakeičiamas švariu

Valymo paslaugos! Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos paėmimui iš jūsų namų

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

Autobokštelio ir lopšio nuomos paslauga

Nuomojame keltuvą įvairiems aukštuminiams darbams. Vilniaus mieste ir apylinkėse, nuomojama su vairuotoju. Klientui pageidaujant vykstame į visus Lietuvos miestus. Keltuvo kėlimo aukštis iki 28m. Puikiai tinkamas siauroms senamiesčio gatvėms, dėl savo kompaktiškų gabaritų. Bokštel...

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...