Kilimėlių keitimas | Geras valymas

Kilimėlių keitimas

Pirmyn ir atgal. Atvykti į svečius, išvykti į darbą, nuvežti vaikus į darželį ar susimatyti su ilgai nematytais draugais. Jūs ateinate ir išeinate. Neleiskite Jūsų kilimėliams praleisti viso gyenimo džiaugsmo tūnant vietoje — suteikite galimybę pasikeisti. Suteikite švarą.

Kilimėlių nuoma ir keitimas

Kilimėlių keitimas

Tiesioginė durų kilimėlio paskirtis – sugerti purvą, apsaugoti patalpos grindis nuo nešvarumų, dėvėjimosi bei drėgmės, o tuo pačiu ir sumažinti paslydimo pavojų. Kilimėlis taip pat formuoja įmonės įvaizdį, juk būtent jis pasitinka ir išlydi klientus. Net 80% purvo iš lauko į patalpas įnešama batais.

Mūsų kvalifikuotas personalas, užsisakius kilimėlių nuomos paslaugą, Jums patogiu laiku paties purvą sulaikantį kilimėlį ir jį reguliariai keis švariu, kad Jūsų įmonėje visada būtų malonu lankytis ir dirbti. Nuomojami kilimėliai efektyviai sulaiko purvą, sumažina grindų nusidėvėjimą bei gerina oro kokybę. Patiesti kilimėliai suteikia jaukumo jausmą, o aplinka tampa malonesnė.

Kilimėlių nuomos paslauga sutaupo Jūsų laiką. Kilimėliai gerai priglunda prie grindų, todėl nėra slydimo pavojaus. Mūsų nuomojami kilimėliai dėl specialių gamybos technologijų pasižymi labai geru nešvarumų sugeriamumu. Surenkami kilimėliai nepriekaištingai išvalomi ir dezinfekuojami mūsų skalbykloje. Kilimėlių nuomos asortimentas leidžia patenkinti ir labiausiai reiklaus kliento poreikį.

Kilimėlių keitimo schema

1. Atvežamas
švarus kilimėlis

2. Kilimėlis
išsipurvina

3. Purvinas kilimėlis
pakeičiamas švariu

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas

Naujienos ir aktualijos

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti, valant čiužinį

Daugelis žmonių nežino, kaip prižiūrėti savo čiužinį. O dažnai naudojant netinkamus valymo metodus, galima jam net pakenkti. Žemiau išvardinsime dažniausiai daromas klaidas, kurių reikėtų išvengti valant čiužinius namuose. 1. Venkite drėkinti čiužinį Jei ant čiužinio atsir...

6 dažniausiai daromos klaidos valant kilimą namuose

Greičiausiai kiekvieno jūsų namuose būtų galima rasti bent vieną kilimą. Šis namų aksesuaras ne tik puošia namus, suteikia jaukumo, bet gali sukelti ir tam tikrų problemų. Kilimuose kaupiasi purvas, dulkės ir dulkių erkutės, o jeigu laikote naminius gyvūnėlius, kiti alergenai ir nem...