Dulkių erkučių naikinimas | Geras valymas

Dulkių erkučių naikinimas

Jos visur. Jums atsimerkus. Ir užsimerkus. Miegant. Ant Jūsų čiužinių, minkštųjų baldų bei kilimų. Jos gyvena visur. Tačiau atėjo laikas jomis atsikratyti.

Skaičiuoklė

Domina, kiek kainuotų ši mūsų paslauga?
Viskas papasta — apskaičiuokite kainą suvedę duomenis žemiau.

Užterštumas

Telefono numeris

Ilgis (m.)

Plotis (m.)

Papildomos paslaugos

Kaina nuo: 0.00

Automatizuotas kilimų valymas

Dulkių erkučių naikinimas

Jos gyvena ir dauginasi čiužiniuose, minkštuose balduose ir kilimuose. Jos gyvena visur. Dulkių erkutės minta negyvos odos ląstelėmis, todėl Jums ir ypač mažiems vaikams gali prasidėti alerginės reakcijos: padidėja jautrumas kvėpavimo takuose, atsiranda dusulys, pasunkėja kvėpavimas, prasideda niežulys. Negana to, taip pat gali pastiprėti egzema.

Dėl šių priežasčių sutrinka miegas ir cheminis kilimų valymas anksčiau ar vėliau tampa reikalingas visiems.

Norint išvengti alergijos, būtina pašalinti jos priežastis, o ne pasėkmes. Siūlome išbandyti mūsų specialistų teikiamą namų dulkių erkučių naikinimo paslaugą. Patyrusi specialistų komanda operatyviai ir kokybiškai išvalys Jūsų čiužinius, baldus bei kilimus jums patogiu laiku.

Naudojame tik saugias, dermatologų patikrintas ir efektyvias priemones, kurios yra draugiškos jums ir Jūsų aplinkai. Be to, svarbu paminėti, kad mūsų naudojamos valymo priemonės ne tik pašalina erkutes ir užkerta kelią jų dauginimuisi, bet tuo pačiu apsaugo audinio pluoštą nuo nusidėvėjimo, spalvų išblukimo, purvo įsigėrimo. Audinys yra impregnuojamas.

Garantuojame — jums nebereikės kankintis bemiegėmis naktimis pasireiškus alergijai. Mes saugiai pašalinsime erkutes ir užkirsime kelią jų dauginimuisi net iki 7 mėnesių. Dulkių erkučių naikinimo paslaugos atliekamos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose.

Aukščiausios kokybės standartas:

  • Tobulybės nebūna. Tačiau galima jos siekti — todėl išnaikiname 99% bakterijų.
  • Kruopštumas ir profesionalumas — neatskiriama mūsų kompanijos kultūros dalis.
  • Drėgmė po valymo dirgina ir kelia pelėsio riziką. Po darbų pasirūpiname 100% patalpos išdžiovinimu.

99%

švaros rezultatas

1-2

darbo dienos

100%

išdžiovininimas
1

Kilimo
paėmimas.

2

Dėmių bei purvo valymas
specialiomis
priemonėmis.

3

Valymas moderniausia ir
efektyviausia cheminio
valymo įranga.

4

Karštas džiovinimas,
suteikiantis beveik 100% sausą.
Be jokių bakterijų.

5

Grąžinimas jums
patogiu laiku.

Naujienos ir aktualijos

Valymo paslauga "COVID-19"

Jei kuris nors iš jūsų kolegų yra užkrėstas COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš epidemijos aukų, jums tikrai reikės valyti ir dezinfekuoti paviršius, kad būtų apribotas COVID-19 plitimas. "Geras valymas“ sukūrė special...

Kilimų ir kiliminių dangų apsiuvimas

Laikas prikelti jūsų kilimus naujam gyvenimui! Turite seną kilimą, kuris praradęs savo išvaizdą, tačiau kelia daug prisiminimų ir jo pakeisti nenorite? Kilimas jau seniai nebeturi gražių kutų, kuriuos turėjo kadaise? Yra išeitis! Atliekame visų kilimų apsiuvimą bei kutų atnau...