Automatizuotas cheminis kilimų valymas

UAB „Švarus pasaulis“ kvalifikuotų ir patyrusių specialistų komanda chemiškai išvalo vilnonius, sintetinius ar rytietiškus kilimus jų nesugadindama. Naudojame itin pažangią technologiją bei efektyvias cheminio valymo priemones, kurios nepriekaištingai pašalina sunkiai įveikiamas dėmes. 


Be to, galime garantuoti, kad po mūsų komandos cheminio kilimų valymo nebejausite nemalonių kvapų, tokių kaip: rūkalai, grybelis, pelėsis, degėsis, puvėsis ir pan. Alergiškų žmonių kilimus valome anti alerginėmis cheminėmis priemonėmis, kurios nedirgina odos bei kvėpavimo takų.

Siekdami užtikrinti visapusišką Jūsų patogumą, mes patys atvažiuosime, pasiimsime kilimą ir vėliau jau chemiškai išvalytą atvešime. Be to, Jūsų patogumui galime kilimą impregnuoti arba apsiūti. Cheminį kilimų valymą atliekame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose. „Švarus pasaulis“ – geriausias pasirinkimas vertinantiems kokybę ir nepriekaištingą švarą. 

 

Automatizuotas kilimų valymas:

  

 


Atlikus kilimų cheminį valymą, pašalinama 99 % nemalonių kvapų nuo: 

Šlapimo (gyvūnų, žmonių); Pelėsio; Grybelio; Drėgmės; Rūkalų; Degėsių; Fermentinių maisto likučių; Pieno produktų; Vėmalų; Puvėsių ir kitų kvapu.

Atlikus cheminį kilimų šalinimą, panaikinamos dėmės:

Vyno; Kraujo; Kavos; Klijų; Kramtomos gumos; Dažų; Vaško; Avalynės tepalo; Rašalo, dervų ir kitų dėmių.


UAB „Švarus pasaulis" teikia šias kilimų cheminio valymo paslaugas: 

Rytietiškų kilimų cheminis valymas; Vilnonių ir sintetinių kilimų cheminis valymas; Kiliminės dangos cheminis valymas; Kilimų impregnavimas; Cheminis kilimų valymas antialerginėmis priemonėmis; Kilimų apsiuvimas; Kilimų paėmimas ir atvežimas visoje Lietuvoje (teikiame paslaugas ir Latvijoje).

Kilimai ar kiliminė danga puikiai apsaugo patalpas nuo įvairiausių nešvarumų, purvo, neleidžia greitai nusidėvėti grindims bei sukuria jaukumo jausmą. Kita vertus, kilimai veikia kempinės principu: nešvarumus ir nemalonius kvapus sugeria į save  ir tarsi juos užrakina.

Tad ilgainiui, kilimas bei kiliminė danga praranda savo estetinį vaizdą ir pradeda skleisti norį riečiančius kvapus. Visgi, padėti gali cheminis kilimo valymas, tačiau šį darbą vertėtų patikėti profesionalams, kurie ne tik kokybiškai išvalo kilimą, bet ir jo nepažeidžia.

 

Susisiekite su mumis:

Kontaktai:

UAB „Švarus pasaulis"
V. Maciulevičiaus g. 51-204, LT-04310 Vilnius, Lietuva
El. paštas: info@gerasvalymas.lt

8 673 89998
8 5 241 21 42