Kodėl verta rinktis mus?

Nuo pat įsikūrimo pradžios UAB „Švarus pasaulis" siekia teikti puikios kokybės valymo paslaugas, todėl įmonėje įdiegtos pažangios valymo technologijos, atitinkančios trijų tarptautinių standartų reikalavimus:

  - Kokybės vadybos standarto LST EN ISO 9001:2015;
  - Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standarto BS OHSAS 18001:2007;
  - Aplinkos apsaugos vadybos sistema LST EN ISO 14001:2015;

Mūsų įmonės išskirtinumai:

  • Kokybė. Itin daug dėmesio skiriame darbo kokybei, todėl naudojame tik aukščiausios kokybės valymo priemones, kurios atitinka tarptautinius standartus bei reikalavimus, o mūsų komanda – ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, kurie puikiai išmano savo amatą ir gali užtikrinti, kad jų atliktu darbu liksite nenusivylę.
  • Operatyvumas. Mes puikiai žinome, kad nešvara kelia diskomfortą, norėdami nuo to apsaugoti savo klientus, visas valymo paslaugas teikiame itin operatyviai. Be to, taupydami savo klientų laiką ir norėdami suteikti jiems dar daugiau patogumo, galime pasiūlyti ir paslaugų paketą: aprūpinti higienos priemonėmis, purvą sugeriančiais kilimėliais ir pan. 
  • Profesionalumas. Įmonėje dirba ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai, o visi naujokai yra itin kruopščiai atrenkami ir apmokomi, kad mūsų teikiamos švaros paslaugos nenuviltų klientų lūkesčių.
  • Pažangios technologijos. Siekdama būti inovatyvi, bendrovė „Švarus pasaulis" prisijungė prie tarptautinės valymo asociacijos ISSA (The Worldwide Cleaning Industry Association). Naudojame tik inovatyvias ir pažangias valymo technologijas bei priemones, nekenkiančias aplinkai ar žmogui, tačiau užtikrinančias nepriekaištingą mūsų darbo kokybę.

Labai svarbu, UAB „Švaros pasaulis" apdrausta civilinės atsakomybės draudimu (beveik 290 000 Eurų), užtikrinančių materialinių nuostolių padengimą, jei juos padarytų įmonės darbuotojai.

Susisiekite su mumis:

Kontaktai:

UAB „Švarus pasaulis"
V. Maciulevičiaus g. 51-204, LT-04310 Vilnius, Lietuva
El. paštas: info@gerasvalymas.lt

8 673 89998
8 5 241 21 42