Apie Švarus pasaulis

UAB „Švarus pasaulis“ – ilgametę darbo patirtį turinti švaros paslaugų įmonė, kurios tikslas – savo klientams operatyviai ir kokybiškai suteikti itin plataus asortimento valymo paslaugas. Kvalifikuotas personalas gali kokybiškai išvalyti kilimus, kilimines dangas, baldus ar čiužinius, atlikti cheminį valymą ir tai tik maža dalis mūsų teikiamų švaros paslaugų.

Itin daug dėmesio skiriame savo klientų patogumui, todėl valymo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Tam, kad klientui pačiam nereikėtų rūpintis valymo kokybės kontrole, įmonėje dirba profesionalūs kokybės kontrolieriai, tikrinantys atliktų darbų kokybę. UAB „Švarus pasaulis“ nuolatos siekia tobulėti ir nenuvilti klientų lūkesčių, o dažnais atvejais ir juos pranokti, todėl įmonės darbuotojai dalyvauja įvairiuose seminaruose, tarptautinėse parodose, kurių metu semiasi patirties iš skirtingų šalių ekspertų, domisi naujausiomis valymo tendencijomis ir viską, ką išmoksta, stengiasi pritaikyti savo darbe.

Valymo paslaugos rekomenduojamos užsiėmusiems, dirbantiems ir tiems, kurie tiesiog nemėgsta tvarkytis. Kreipęsi į mūsų valymo įmonę, galėsite džiaugtis idealia namų, ar darbo vietos švara. Teikdami užsakovams valymo paslaugas naudojame profesionalias valymo priemones, pažangią įrangą bei taikome naujausias valymo technologijas, todėl už darbų kokybę garantuojame. Darbuotojai stengiasi dirbti operatyviai bei efektyviai, kad valymas neužtruktų, o užsakovai sutaupytų laiko bei išvengtų rūpesčių, susijusių su švara.

 

 

Susisiekite su mumis:

Kontaktai:

UAB „Švarus pasaulis"
V. Maciulevičiaus g. 51-204, LT-04310 Vilnius, Lietuva
El. paštas: info@gerasvalymas.lt

8 673 89998
8 5 241 21 42