Atsiliepimai | Geras valymas

Kaimynė parekomendavo šitą įmonę kilimams valyti, likau labai patenkinta ir nuo šiol visada kilimus vežu jiems.

Monika

Iki šiol valiau kilimus pati, tačiau internete radus šią įmonę, to daugiau daryti nebereiks. Rekomenduoju visiems!

Sandra

Turime baltą kilimą, kurį valyti tenka gan dažnai, kadangi turime šuniuką. Tik Geras valymas komanda kiekvieną kartą sugeba pašalinti šuniuko "išdaigas" nuo kilimo. Nei vieni kiti to padaryti dar nesugebėjo.

Vitoldas

Ilgai ieškojau, kas galėtų išvalyti mano rankų darbo kilimą. Nuvežus Geram valymui, likau nustebinta. Kilimą išvalė be priekaištų ir dar nemokamai jį pristatė. Super komanda!

Gražvydas

Puikiai išvalė odinį kampą! Atrodo lyg naujas, nesitikėjau, kad po valymo toks geras rezultatas įmanomas. Rekomenduoju!

Toma

Po nuomininkų nutarėme išvalyti butą. Gero valymo brigada puikiai atliko darbą, išvalė net keikvieną tarpelį tarp plytelių vonios kambaryje. Ir kaina nesikandžioja :)

Alvydas

Man ši įmonė atliko ozonavimo paslaugą mano automobilyje. Tereikėjo jiems jį atvaryti ir po kelių valandų pasiimti. Dingo visi blogi kvapai, negaliu patikėti!

Anna

Jau daug metų šiai įmonei mūsų šeima patiki savo šilkinius kilimus. Dar nei karto nenuvylė valymo kokybė, bei personalo profesionalumas. Numeris vienas Lietuvoje!

Natalija

Vienas malonumas rašyti šį atsiliepimą. Jei keli metai, kaip esu atradusi šiuo valymo specialistus. Išvalė ir baldus ir kilimus ir langus šį pavasarį. Esu labai patenkinta, super kompanija :)

Gytė

Vieną dieną mums atsitiko nelaimė, namo siena buvo uždažytą graffiti "menu". Jie vieninteliai greitai sureagavo ir jau po paros laiko siena buvo be užrašų. Iki tol net nežinojau, kad graffiti yra nuvaloma.

Nerijus