Langų ir vitrinų valymo paslaugos

„Švarus pasaulis“ viena iš nedaugelio valymo įmonių, kurios langų valymas konkurencinga kaina, atliekamas itin nepriekaištingai. Mūsų klientai patvirtina, kad valymo kokybė ne tik atitinka kainą, bet ir pranoksta lūkesčius.
siusti uzklausa

Specializuotos valymo paslaugos - aukštuminiai darbai

„Švarus pasaulis“ teikia langų, sienų valymą aukštyje ir su juo susijusias paslaugas. Mūsų apmokyta, kvalifikuota ir ilgalaikę darbo patirtį turinti alpinistų komanda gali itin kokybiškai nuvalyti stiklines fasadų sienas, viršutiniuose aukštuose esančių butų langus, vitrininius stiklus...
siusti uzklausa

Kilimų paėmimas ir pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Siekdami užtikrinti visapusišką Jūsų patogumą, mes patys atvažiuosime, pasiimsime kilimą ir vėliau jau chemiškai išvalytą atvešime. Cheminį kilimų valymą atliekame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose. „Švarus pasaulis“ – geriausias pasirinkimas vertinantiems kokybę ir nepriekaištingą švarą...

siusti uzklausa

Kilimėlių nuoma ir keitimas

Kilimėlių keitimas, tai „Švarus pasaulis“ teikiama paslauga įmonėms, kurios ne tik siekia palaikyti švarą, bet ir visapusiškai rūpinasi savo įvaizdžiu. Visi durų kilimėliai yra valomi modernia technika ir efektyviomis priemonėmis, todėl savo klientams garantuojame aukščiausią švaros kokybę.
siusti uzklausa

Baldų antialerginis valymas

„Švarus pasaulis“ teikia itin kokybiškas baldų ir čiužinių valymo paslaugas. Antialerginis baldų valymas itin patrauklia kaina atliekamas sausuoju arba drėgnuoju būdu, kas apsaugo baldą nuo drėgmės, naikina dulkių erkutes ir atnaujina išvaizdą. Koks būdas yra tinkamesnis, nustato mūsų komandos patyrę specialistai.
siusti uzklausa

Свяжитесь с нами:

Реквизиты:

ЗАО "Paklāju ekspresis"
Рег. Nr. 40103807470
Ūnijas iela 8 k-9,
Riga, LV – 1084