Ką naudinga žinoti apie kilimų valymą

Šiuo metu ypač populiarus drėgno valymo paslaugų teikėjų kvietimas į namus su plaunančiais siurbliais, tačiau nedaug kas žino, kad jis yra skirtas tik kosmetiniam valymui, nes pašalina viso labo tik 9% nešvarumų. Be to, valymo metu kyla pavojus persotinti kilimą vandeniu, dėl šios priežasties gali pradėti blukti ar išsilieti spalvos, pradėti pelyti baldai ar grindys, prie kurių liečiasi šlapias kilimas.

Priešingai nei UAB „Švarus pasaulis ", kiti valymo paslaugų teikėjai beveik niekada negali pašalinti nemalonių kvapų. Nustatę, iš ko pagamintas kilimas, „Geras valymas" specialistai pirmiausia parenka tinkamą cheminio valymo būdą.


Naudodami JAV sukurtą technologiją, „Švarus pasaulis" darbuotojai pašalina net 99% nemalonių kvapų: šlapimo, vėmalų, pelėsių, grybelio, pieno produktų, drėgmės, rūkalų, puvėsių, fermentinių maisto likučių ir kt. To nedaro niekas kitas Lietuvoje! Po valymo praktiškai nebelieka įvairios kilmės dėmių: vyno, kraujo, kavos, klijų, kramtomosios gumos, dažų, vaško, avalynės tepalo, rašalo, dervų ir kt. Atidavę savo kilimą į patikimas rankas tikrai nenusivilsite. Cheminis kilimų valymas tai stiprioji „Švarus pasaulis“ pusė.

Susisiekite su mumis:

Kontaktai:

UAB „Švarus pasaulis"
V. Maciulevičiaus g. 51-204, LT-04310 Vilnius, Lietuva
El. paštas: info@gerasvalymas.lt

8 673 89998
8 5 241 21 42